loading
Som k dispozícii pre ďalší projekt

Ahoj, somBianka Verešová

Stiahnuť CV

Moje služby

V oblasti copywritingu a správy sociálnych sietí pôsobím už dva roky. Som síce ešte študentka, ale mám za sebou niekoľko vlastných, agentúrnych aj školských projektov. A hlavne spokojných zákazníkov.

Špecializujem sa najmä na oblasti bývania, fashion a zdravého životného štýlu, ale nerobí mi problém spracovať ani technickejšie témy. Neváhajte ma kontaktovať ani v prípade naozaj špecifických oblastí – možno vám nepomôžem ja osobne, ale viem vám odporučiť iných copywriterov, ktorých kvalita výstupu je minimálne na takej istej úrovni ako moja.

COPYWRITING

Potrebujete otextovať web, vymyslieť slogan alebo vytvoriť pútavé reklamné texty alebo popisy produktov? Žiadny problém!

od 15 €/NS

jazykové korektúry

Prezentujte sa pred vašimi zákazníkmi a obchodnými partnermi bezchybnou gramatikou. Nezabudnite, že prvý dojem urobíte len raz.

od 6 €/NS

Blogy a PR články

Obsah je kráľ, ale kto ho má tvoriť? Oživím blog vašej firmy pútavými a zmysluplnými článkami, ktoré si zamilujú zákazníci aj Google.

od 15 €/NS

Správa Facebook fanpage

Facebook je pre firmy dobrý sluha, ale zlý pán. Pravidelné publikovanie príspevkov v jednotnom štýle urobí z vášho Facebooku efektívny predajný kanál.

od 99 €/mesiac

Správa Instagramového účtu

Instagram si vyžaduje veľa pozornosti a starostlivosti, ale odmenou vám bude posilnenie brandu a akvizícia stálych zákazníkov. Páčte sa svojim zákazníkom!

od 129 €/mesiac